Şirket Profili

Tamer Askı İmalat Sanayi olarak 2001 yılında Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Tek merkezde üretimini gerçekleştiren Tamer Askı aylık 350 bin adet Elbise Askısı üzerinde farklı modellerde askı üretim hacmiyle plastik ve ambalaj sanayinin faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Ahşap Askı ve Elbise Askısı  plastik modeller olmak üzere 2 çeşit ana hammadde üzerinden müşterilerimizin isteği doğrultusunda isim – logo  baskılı, Elbise Askısı modelleri farklı renklerde Askı ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Firmamız ülke ekonomisine değer katmak, sektöründe markalaşmak, kalitesinden taviz vermeden önce ülkesinin ismini daha sonra Tamer Askı ismini yurt dışında en güzel şekilde temsil etmeyi bir görev edinmiştir. Hedeflerimiz doğrultusunda üzerimize düşenleri yapmak yolunda kendimizi geliştirerek sürekli çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.

elbise askısı modelleri uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Onlarca çeşitte ve modelde elbise askısı ürününü kalitesiyle indirimli satın Elbise askı modelleri ile giysilerinizi kırıştırmadan saklayabilirsiniz. Burada yer alan ucuz elbise askısı çeşitlerini kaçırmayın...

 

elbise askısı modelleri uygun fiyatlarla sizleTAMER ASKI İMALAT İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ     

Adres : Şehit Hüseyin Açıkbaş Cd. 77/E Demetevler Yenimahalle ANKARA

Telefon : 0532 693 47 54 
                      0312 334 01 09
 
 
(pbx)