Şirket Profili

Dört Mevsim Grup  2001 yılının başında, Ankara İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuştur.

Tek merkezde üretimini gerçekleştiren Dört Mevsim Grup aylık 350 bin adet üzerinde farklı modellerde askı üretim hacmiyle plastik ve ambalaj sanayinin faaliyet göstermektedir.

Firmamız; Ahşap ve Plastik olmak üzere 2 çeşit ana hammadde üzerinden müşterilerimizin isteği doğrultusunda isim – logo  baskılı,baskısız farklı renklerde Askı ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Firmamız ülke ekonomisine değer katmak, sektöründe markalaşmak, kalitesinden taviz vermeden önce ülkesinin ismini daha sonra Dört Mevsim Grup ismini yurt dışında en güzel şekilde temsil etmeyi bir görev edinmiştir. Hedeflerimiz doğrultusunda üzerimize düşenleri yapmak yolunda kendimizi geliştirerek sürekli çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.

elbise askısı modelleri uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Onlarca çeşitte ve modelde elbise askısı ürününü kalitesiyle indirimli satın Elbise askı modelleri ile giysilerinizi kırıştırmadan saklayabilirsiniz. Burada yer alan ucuz elbise askısı çeşitlerini kaçırmayın...

Üretim Misyonumuz

Farklı müşteri ve ürün gruplarında uzman kadromuz müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tatmin edecek kalitede ürünler üretmek, tüketici çıkarlarını en iyi şekilde korumak ve pazarımızda aranılan üretici olmak için çalışmaktadır. Kaliteli ürün ve hizmet için yeni teknoloji makineler ve uygun çevre çalışma koşullarıyla ürünlerini doğru, kaliteli ve zamanında hizmetinize sunmak için uğraşmaktadır. Zamanın en önemli üretim girdisi olduğu günümüz ekonomisinde bunun bilincine varmış dinamik bir firma olarak, toplam kalite yönetimi felsefesi ile hiç sona ermeyen bir ürün geliştirme stratejisi kapsamında üretim süreçlerini devamlı olarak gözden geçirmektedir.elbise askısı modelleri uygun fiyatlarla sizleri bekliyor. Onlarca çeşitte ve modelde elbise askısı ürününü kalitesiyle indirimli satın Elbise askı modelleri ile giysilerinizi kırıştırmadan saklayabilirsiniz. Burada yer alan ucuz elbise askısı çeşitlerini kaçırmayın...

Pazarlama ve Müşteri İlişkileri

Dört  Mevsim Grup bütün üretimlerini müşteri odaklı olarak icra eder. Dürüstlüğü temel ilke olarak kabul eden Dört Mevsim, asıl sermayenin de müşteri memnuniyeti olduğunu kabullenip, müşteri tatminini arttırmak için bütün üretim süreçlerini sürekli olarak gözden geçirmektedir. Pazarımızın ihtiyaçlarına daha etkin ve sağlıklı bir biçimde yönelebilmek için siz müşterilerimizi de ekibimizin bir parçası olarak görmekte ve değerli fikir ve önerilerinizi beklemektedir.

Daha çok çeşitle, en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizle ZAMANINDA buluşturmak pazarlama stratejimizin temel taşıdır.

elbise askısı modelleri uygun fiyatlarla sizleri4 Mevsim Grup Ambalaj İmalat İhracat Sanayi Tic. Ltd. Şti        

Adres : Şehit Hüseyin Açıkbaş Cd. 77/E Demetevler Yenimahalle ANKARA

Telefon : 0532 693 47 54 
                      0312 334 01 09
 
 
(pbx)